Page views: 471

Visitors: 282

Artur znów pomaga biegnąc dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26-27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim.
Biegi wirtualne, które narzucił nam obecny rok jako złą ‘’konieczność” to wielka masakra, ale nie wtedy jeśli w grę wchodzi pomoc dla podopiecznych Fundacji Rak ’n’ Roll. Możemy zrezygnować z wielu rzeczy, ale z pomocy nigdy! Pomoc czekać nie może! Więc nie pozwól czekać Tym którzy tego potrzebują i wesprzyj proszę dowolną kwotą moją tradycyjną, coroczną już zbiórkę, a i do Ciebie na pewno dotrze w podziękowaniu za WIELKIE serce to samo dobro.
Fundacja Rak`n`Roll. Wygraj Życie! Działa od października 2009 roku a Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej oraz poprawa jakości życia osób chorych na raka. Będąc z tego bardzo dumny biegam i jeżdżę na rowerze razem z Fundacją od kilku lat i wspólnie chcemy, aby pozytywne myślenie, uśmiech oraz radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły pomagały przejść przez chorobę potrzebującym . Wrześniowy start będzie moim szóstym dystansem maratońskim . Mogłem wybrać charytatywny dystans 5km, 10km, 21km, natomiast zdecydowałem się na 42 km ponieważ skoro Wy pomagacie wspierając moją zbiórkę dając z Siebie tak wiele dlaczego ja mam się oszczędzać skoro już kiedyś udało mi się pokonać ten dystans .

My challenge

Tysiak to niewiele gdy Was wpłacających będzie wiele !
Artur has already collected :
520
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »