Page views: 260

Visitors: 185

Justyna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Drodzy znajomi, jak wielu z Was pewnie wie, uważam bieganie za sport dla ludzi z supermocami i superpłucami :D Myślę jednak, że w słusznej sprawie warto się przemóc i udowodnić sobie, że można! Chciałabym Was wszystkich poprosić o pomoc, a mamy przed sobą niezłe wyzwanie - jeśli do końca tygodnia uda mi się uzbierać 150 zł na fundację Rak and Roll, to przebiegnę 5 km w Maratonie Warszawskim! Może 5 km brzmi śmiesznie, ale ja naprawdę nigdy tyle na raz nie przebiegłam :D nawet jeśli nie uda mi się zebrać całej kwoty, wszystkie pieniążki polecą do fundacji. Polecam, myślę, że warto pomagać! :)

26-27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Justyna has already collected :
330

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »