Page views: 370

Visitors: 294

Justyna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Drodzy znajomi, jak wielu z Was pewnie wie, uważam bieganie za sport dla ludzi z supermocami i superpłucami :D Myślę jednak, że w słusznej sprawie warto się przemóc i udowodnić sobie, że można! Chciałabym Was wszystkich poprosić o pomoc, a mamy przed sobą niezłe wyzwanie - jeśli do końca tygodnia uda mi się uzbierać 150 zł na fundację Rak and Roll, to przebiegnę 5 km w Maratonie Warszawskim! Może 5 km brzmi śmiesznie, ale ja naprawdę nigdy tyle na raz nie przebiegłam :D nawet jeśli nie uda mi się zebrać całej kwoty, wszystkie pieniążki polecą do fundacji. Polecam, myślę, że warto pomagać! :)

26-27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Justyna has already collected :
330

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »