Page views: 951

Visitors: 738

Andrzej biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Od 16 lat każdego roku pokonuję przynajmniej jeden maraton. W tym niezwykłym roku, pomimo odwołanych kilku imprez, do których sie przygotowywałem, nie zamierzam rezygnować. 27 września 2020 r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim.

To będzie bardzo wyjątkowy bieg. Na mojej osobistej trasie, w ramach wirtualnego Maratonu Warszawskiego. Jubileuszowy, bo to mój maraton nr 30. I najważniejsze: dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Fundacja działa od 1991 roku. Dąży do tego, aby wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Więcej informacji o działaniach Fundacji znajdziecie tutaj: https://fdds.pl/

Bardzo liczę na Wasze wsparcie! Trzymajcie za mnie kciuki w czasie biegu, ale już dzisiaj wpłaćcie proszę na Fundacje. Kwota 30 zł (lub jej wielokrotność) będzie idealnie pasować do mojego jubileuszowego maratonu:-). Każda złotówka może zmienić świat dzieci na lepsze!

My challenge

Chciałbym, żeby to moje jubileuszowe bieganie przyniosło dużo wsparcia tym, którzy bardzo go potrzebują. Dlatego postaram się dotrzeć do wszystkich znajomych i namówić ich na wspólne zbieranie pieniędzy dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja!
Andrzej has already collected :
7 090
My target : 7 030 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »