Page views: 199

Visitors: 141

Biegnę dla osób wspieranych przez Fundację Rak'n'Roll Wygraj Życie!.

Szanowni Moi Drodzy Znajomi, Koleżanki i Koledzy, Nieznajomi !!!

Rocznie w Polsce u ponad 160000 osób diagnozowane są schorzenia nowotworowe. Wśród osób chorych co roku umiera ponad 99 000 osób. Ocenia się, że nowotwór jest drugą przyczyną zgonów w Polsce.

Wśród moich bliskich również były osoby, które niestety zmarły na choroby nowotworowe. Dlatego osobiście wiem czym jest nowotwór oraz walka z nim.

Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie! jest instytucją pożytku publicznego, która w sposób aktywny oraz "całym sercem" wspiera swoich podopiecznych w tej nierównej walce ze schorzeniami nowotworowymi, jak i później okresie rekonwalescencji po ich wyleczeniu/zaleczeniu.

Nie będąc ani lekarzem, ani pracownikiem jakiejkolwiek jednostki pomagającej ludziom w walce ze schorzeniami nowotworowymi postanowiłem dołożyć swoją drobną cegiełkę poprzez mój udział w niniejszej imprezie.

26-27 września 2020r. pobiegnę w w biegu na 21 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Jeżeli doczytałeś do tego miejsca okaż serce i wpłać jakąkolwiek kwotę na ten szczytny cel !!!

My challenge

Do końca akcji pozostało tylko 10 dni. Obiecuję, że jeżeli uzbieram: 1) co najmniej 500 PLN w każdym miesiącu tego roku przebiegnę raz półmaraton, czyli prócz wrześniowego jeszcze w październiku, listopadzie oraz grudniu 2) co najmniej 1000 PLN bądź więcej zrobię pierwszy w moim życiu maraton,i co nastąpi w pierwszym możliwym terminie w 2021 r. na terenie Polski, plus do tego do końca tego roku raz w miesiącu półmaraton 3) co najmniej 2000 PLN bądź więcej oznacza, że w 2021 r. zrobię maraton i do tego 1/2 Ironman plus do tego do końca tego roku raz w miesiącu półmaraton 4) co najmniej 4000 PLN bądź więcej oznacza, że w 2021 r. zrobię maraton, 1/2 Ironman oraz całego Ironman plus do tego do końca tego roku raz w miesiącu półmaraton Ogólnie rzecz biorąc ci co mnie znają wiedzą, że nie darzę biegania wielką miłością. Dla szczytnego celu jestem jednak w stanie się poświęcić.
Piotr has already collected :
182,19
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »