Page views: 401

Visitors: 220

Agnieszka biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

26-27 września 2020r. pobiegnę w w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jeśli uzbieram kwotę minimalną do wzięcia udziału w akcji #biegamdobrze, tj. 150 zł, to pobiegnę, a 10 km dla mnie to baaardzo dużo! Poza tym, niezależnie od tego, jaką sumę ostatecznie uzbieram, wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc medykom w ich codziennej walce. Fajnie się lajkuje, ale tu chodzi o szczytniejszy cel! You got it?! :) EDIT: Będę podnosić poprzeczkę kwotową, niczym skoczkowie, i za każde dodatkowe 50 zł dodam 1 km więcej do mojego marszu z kijkami :)
Agnieszka has already collected :
350
My target : 350 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »