Page views: 1309

Visitors: 1103

Natasza biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Słuchajcie, w dniach 26-27 września 2020r. po raz trzeci pobiegnę dla Fundacji SYNAPSIS w biegu na 10 km w ramach 42. Maratonu Warszawskiego. Fundacja Synapsis od 30 lat zajmuje się dziećmi i dorosłymi z Syndromem Autyzmu. Dla mnie jest to temat ważny nie tylko z powodu pracy z dziećmi autystycznymi w trakcie studiów, przede wszystkim z powodu mojego syna Ivo. Wiem jak wygląda świat dzieci i rodziców. Wiem jakie przeszkody i problemy czekają osoby dotknięte syndromem autyzmu i ich otoczenie najbliższe. Wiem, jak mała jest wiedza społeczeństwa w kwestii autyzmu.
Dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Moje wyzwanie jak zwykle takie samo :) Wy wspieracie Fundację SYNAPSIS a ja dalej działam charytatywnie, oddaje krew, biegam w biegach oraz innych akcjach.
Natalia has already collected :
830
My target : 700 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »