Page views: 909

Visitors: 610

Sypi biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Pomaganie rąk nie brudzi, nóg też - najwyżej trochę je zmęczy. Dlatego 26-27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim i po raz kolejny dla wesprę Fundację Rak'n'Roll. Dlaczego? A dlatego, że to grupa wspaniałych ludzi, którzy pomagają, przesyłają moc uśmiechu i dobra tym, których dopadł skurczyRAK. A ponad to, sprawiają, że w życiu chorych na raka pojawia się słońce. A tym chorym oraz samej Fundacji - zwłaszcza w obecnych czasach, trzeba i warto pomóc. Tu się liczy każda złotówka, każdy grosz. Nie bądź obojętny. Wystaw "Łeb do słońca" i wesprzyj tę zbiórkę. Bo warto. Bo trzeba. Bo możemy. A razem, możemy więcej.

My challenge

To mój kolejny bieg w ramach akcji #BiegamDobrze. Tym razem w niecodziennych okolicznościach, co nie zmienia faktu, że po osiągnięciu celu, radość będzie ta sama! Po raz kolejny liczę na Was, że uzbieramy ładną kwotę. A co w zamian? - 81 kg uśmiechniętego Sypiego :-) No i za linią mety zapewne będą jakieś tradycyjne tańce, fikołki i radość, i miłość... No dużo dobra będzie.
Piotr has already collected :
650
My target : 300 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »