Page views: 1383

Visitors: 1303

Patryk biegnie dla Fundacji Wcześniak

Co prawda kolejność miała być zupełnie inna czyli najpierw półmaraton w Gdynii a dopiero maraton w Warszawie ale niestety los zadecydował inaczej za mnie i jeżeli start się odbędzie to na początek wpadnie dystans 42 km. Los niestety nie jest łaskawy nawet dla tych, którzy się jeszcze nie urodzili a jak przychodzą na świat to dużo za wcześnie dlatego 27 września 2020r. pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i decyduję się na wsparcie fundacji Wcześniak. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Patryk has already collected :
450,01
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »