Page views: 1651

Visitors: 1174

Mały Rudy biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Mam 47 lat, lecz nigdy nie bałem się wyzwań. Oto co chce zaproponować: Jeżeli na moim koncie pojawi się kwota: • 350 zł, to każdy kilometr pobiegnę ze średnią 4 minuty i 30 sekund (czas na mecie 1:35:00) • 500 zł, to każdy kilometr pobiegnę ze średnią 4 minuty i 15 sekund (czas na mecie 1:29:00) • 1000 zł, to każdy kilometr pobiegnę ze średnią 4 minuty i 00 sekund (czas na mecie 1:24:00) • 2000 zł lub więcej - lecę na maxa. Może po cztery minuty, a może i szybciej. W każdym razie jeśli kwota ta pojawi się na moim koncie, to zaraz po ukończeniu biegu, zrobię tyle (prawdziwych) solidnych pompek na kościach, ilu minut zabraknie mi do rekordu świata. Czyli jeśli na przykład Nocny Półmaraton Warszawski ukończę w 1 godzinę i 25 minut, to przy obecnym rekordzie świata na tym dystansie który wynosi 58 minut wykonam po biegu aż 27 pompek na kościach. • Dodatkowo osobie która ofiaruje najwyższą kwotę podaruję swój ciężko wywalczony medal (w przypadku równych kwot otrzyma go ten/ta, który/a wpłacił/a ją jako pierwszy/a)
Tomasz has already collected :
1 600
Race kit
My target : 2 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »