Page views: 1228

Visitors: 1002

Mariusz drugi raz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll w Maratonie Warszawskim.

Cześć. 26 września 2021r. pobiegnę w 43. Maratonie Warszawskim. Wierzę, że w tym roku będzie nam dane pobiec jesienią po warszawskich ulicach, wysłuchać na starcie "Snu o Warszawie" i realnie pomagać w tych trudnych czasach tym, o których mam wrażenie trochę zapomniano w ostatnich miesiącach. Będzie to mój drugi maraton i jednocześnie trzecia zbiórka dla Fundacji Rak`n`Roll - i nie ma co tu dużo pisać - Pomaganie jest fajne, daje dużo radości i sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Chcę kontynuować tę pomocową sztafetę w tym i kolejnych maratonach bo wiem, że pieniądze ze składki są przekazywane w dobre ręce. Pamiętajcie, że nawet najmniejsza kwota pozwala wywołać uśmiech na twarzy kogoś kto potrzebuje wsparcia w chorobie. Nie ma za małych wpłat - system przyjmie każdą, masz nadmiar gotówki wpłać tyle, żeby Twój portfel odetchnął :D, masz mało i chcesz się podzielić złotówką? PODZIEL SIĘ! Będziemy Ci ogromnie wdzięczni zarówno ja jak i Fundacja Rak`n`Roll. Róbcie dobro !! Już teraz dziękuję każdemu za wpłatę, albo udostępnienie składki.

My challenge

Maraton to jeszcze zbyt poważne zadanie dla mnie, żeby biegać w pelerynie albo masce, ale obiecuję w miarę możliwości spotkać się z każdym kto dorzuci coś do zbiórki i podziękuję mu osobiście w imieniu swoim i Fundacji Rak'n'Roll :)
Mariusz has already collected :
681
Race kit
My target : 600 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »