Page views: 2373

Visitors: 1684

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć,
Żaden ze mnie pół-maratończyk...na dystansach 10km i 5km pewnie też wypadam słabo, ale nie to jest moim celem w życiu. Jako mama wspaniałego chłopca, (los chciał ,że chorego) borykam sie z całą masą problemów dnia codziennego. Gdyby nie pomoc, którą otrzymaliśmy praktycznie z każdej strony - pewnie dziś byłaby masakra, a tak mogę powiedzieć, że jest ‚tylko’ ciężko ;). Dlatego 23 maja podczas 15. Półmaratonu Warszawskiego chcę oddać to co dostałam i jednocześnie Was do tego zachęcić. Wesprzyj proszę moją zbiórkę na rzecz Fundacji Rak’n’roll ( https://www.raknroll.pl/ ), bo pomaganie jest fajne, a dobro zawsze wraca.
Za wszystkie wpłaty z góry dziękuję i obiecuję, że zrobię to osobiście na mecie, jeżeli tylko się zjawisz. To co, do zobaczenia ? / Małgosia

Mały update : zapisując się na ścieżkę charytatywną i ustawiając pierszy pułap (700 zl) nie sniło mi się, że to się uda, a tym bardziej, że tak szybko ! Dokonałam zmiany pułapu na 1500 zł i ...bang mamy to po tygodniowej zbiórce :). Jesteście wspaniali, dziekuję. Mimo, że nie chcialam juz tego robić podnoszę poprzeczkę i nie spoczywam na laurach :) Wielkie loVe ❤️.

My challenge

Za każde 10 zł zrobię tyle pompek ile będzie trzeba ;).
Małgorzata has already collected :
1 750
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »