Page views: 1514

Visitors: 1395

Artur biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

To moja trzecia zbiórka w ramach akcji "Biegam Dobrze".

Tym razem pobiegnę bez swoich dzieciaków (z uwagi na wieczorną porę biegu) lecz, tak jak w latach ubiegłych, dla innych dzieci, tych które pomocy potrzebują najbardziej.

Wybrałem Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" bo dziś nie mogłem wybrać inaczej, gdy państwo lekką ręką na dofinansowanie tvp w tym roku przeznacza 2 mld (a ponad 4 mld w ciągu trzech ostatnich lat) podczas gdy nie potrafi znaleźć środków na zagwarantowanie odpowiedniego leczenia pacjentom z chorobami onkologicznymi ... zwłaszcza tym najmłodszym. Choć takiej sumy na pewno nie uda mi się uzbierać - z góry dziękuję za każdą wpłatę - bo każda kwota będzie wsparciem dla Fundacji Na Ratunek i małych pacjentów którymi się opiekuje.

Oczywiście, ze swojej strony również wpłacę nie mniej niż fundacjom dla których zbierałem podczas poprzednich edycji.

Aktualizacja: 27.08.21 r.

Oczywiście, że pobiegnę ze swoimi dzieciakami! Skoro zmieniła się pora biegu to nie widzę przeszkód, tym bardziej, że dziś otrzymałem oficjalną zgodę z FMW na start z wózkiem. Miał być wieczorny start w marcu 2020 r. będzie w południe we wrześniu 2021 r. Covid zmienił wszystko, ale nie pozbawił nas chęci na udział w tym biegu. Dzieciaki ledwo już się mieszczą do wózka ale wciąż jeszcze im się chce biegać z tatą ... Tym razem to już na pewno ich ostatni półmaraton w wózku, bo w przyszłym, wózek będzie dla nich za mały.
Artur has already collected :
860
Race kit

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »