Page views: 2312

Visitors: 2201

Dominika biegnie dla Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem.
Choroba nowotworowa to zawsze olbrzymi cios, nie tylko dla osoby chorej, ale także dla najbliższych. Co w sytuacji kiedy choruje dziecko, które ma przed sobą całe życie? To szczególna niesprawiedliwość i krzywda, której nie sposób zrozumieć.
Na stronie wspieranej przeze mnie fundacji przeczytać można, że "pokrywa koszty nierefundowanych leków i rehabilitacji oraz finansuje zakup sprzętu medycznego dla dzieci. Dodatkowo wspiera badania naukowe umożliwiające poprawienie diagnostyki oraz skuteczności leczenia".
Jeśli zatem los chorych dzieci nie jest Ci obojętny- zachęcam do wsparcia zbiórki. Ze swojej strony deklaruję ukończenie biegu, tak by po raz kolejny pokazać, że aktywność fizyczna i pomoc innym mogą (moim zdaniem nawet powinny) iść ze sobą w parze.

My challenge

Był już bieg w stroju Myszki Minnie, teraz czekam na dalsze propozycje wyzwań, które zamieszczać możecie w komentarzach. Liczę na Waszą kreatywność ;)
Dominika has already collected :
560
Race kit
My target : 2 000 zł

"Saving Kids with Cancer" Foundation

Our mission is to allow every child suffering of cancer to recover. Join us on a run for a just cause! Support children with cancer with your energy and commitment – your help will let them win their race for life and health. They face the ultimate challenge – overcoming cancer – on a daily basis. Your support will make them feel better. Thank you! #savingkidswithcancer więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »