Page views: 988

Visitors: 907

Marcin biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Nie ustawiam celu indywidualnego. Jak uzbiera się kwota podstawowa to i tak będzie dobrze. Oczywiście osoby które mi w tym pomogą mogą wybrać dla mnie w drodze głosowania strój w którym w tym roku pobiegnę. Motyw przewodni Hawaje. Będę biegł z dwoma innymi Hawajeczkami tak więc stój musi być odpowiedni. Jedna z nich już rok temu zbierała razem piniądz na Rak'n'Roll i poszło nam całkiem nieźle.

My challenge

Jak pisałem 350 a jak coś będzie ekstra to się nie pogniewam :D
Marcin has already collected :
535
Race kit
My target : 350 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »