Page views: 3397

Visitors: 2743

Małgorzata biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Chcę pobiec w słusznym celu. Proszę o dobrowolne wpłaty. Czyniąc dobro ulepszamy świat, zaczynając od siebie puszczamy iskry dobra na wszystkie strony. Dołączcie się kochani, możemy budować lepszy świat, razem w zjednoczeniu. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, Akcja "Biegam Dobrze" była dla mnie marzeniem takim nie do osiągnięcia, myślałam że to nie jest do realizacji, dzisiaj jestem ambasadorem Polskiej Akcji Humanitarnej, chcę pobiec dla PAH jest to dla mnie bardzo ważna i piękna sprawa, jestem podbudowana i zmotywowana. Do przodu! Z Wami kochani, z Waszą serdecznością dla mnie i zrozumieniem tematu możemy osiągnąć bardzo wiele. Proszę Was dzisiaj o jakiekolwiek datki na Polską Akcję Humanitarną, która pomaga rzeczywiście tym, którzy tej pomocy potrzebują na całym świecie. Podzielcie się swoim sercem z nimi. Za każdą wpłatę serdecznie Wam dziękuję, wybiegam tę wdzięczność najlepiej jak potrafię obiecuję. Powtórzę jeszcze na koniec to piękne zdanie: "Dobro Powraca".

My challenge

Biegnę aby pomóc innym i spełnić swoje biegowe marzenie. Zawsze chciałam biegać w akcji Biegam Dobrze, jeżeli pójdziecie za tym spełnicie moje marzenia i pomożecie innym, tym, którzy nie mają zapewnionych podstawowych rzeczy do życia, nie mają wody, ubrań i dachu nad głową. Ty to masz, podziel się, wsyp do skarbonki dla innych, pomnażaj dobro. Bieganie jest moją pasją ale spełniam się tylko wtedy gdy przebiegnięte kilometry czemuś służą.
Małgorzata has already collected :
350
Race kit
My target : 350 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »