Page views: 4296

Visitors: 3814

TrenerBiegania.pl biegnie dla Fundacji Dzieci Niczyje, aby odnaleźć w sobie dziecko!

3 kwietnia pobiegnę w 11. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Podobno łączenie przyjemnego z pożytecznym to sukces odwieczny, dlatego łączę pasję biegania z pomaganiem. Dzięki za pomoc dobrzy ludzie! Zbierzmy miliony!

My challenge

Jeśli zbiorę tak piękną kwotę, to obiecuję, że w samych majtkach przebiegnę przez Centrum Warszawy i pół Powiśla (łącznie około 10km). Mając jednak na względzie, że nie dla wszystkich taki cel wyzwania może być atrakcyjny, obiecuję, że jak tylko zbiorę taką kwotę, to odwiedzę 3 warszawskie/podwarszawskie szkoły podstawowe i zrobię MEGA wykłady o bieganiu, dzięki którym zarażę 1000 dzieciaków wirusem biegania i zdrowego stylu życia. ALOHA!!!
Mateusz has already collected :
2 805
Race kit
My target : 10 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »