Page views: 1425

Visitors: 1236

Piotr R biegnie dla Maluszków z Fundacji Wcześniak

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Ci z Was, którzy mnie znają, wiedzą, że trochę biegam. Jeszcze kilka tygodni temu mówiłem, że nie interesują mnie żadne zawody, bo i po co? Niedawno w sobotę pomyślałem sobie - JEDNAK POBIEGNĘ. Szybko znalazłem półmaraton... maraton to za dużo, przynajmniej na razie...

Żeby było jasne - nigdy nie udało mi się przebiec 21097,5 m na raz. Nawet nie próbowałem. Myślałem, że to sporo, ale tak naprawdę to mniej więcej tyle co 200 wycieczek do kuchni po kawę, więc nie robi to już takiego wrażenia.
Pomyślałem sobie jednak, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym i tym bieganiem komuś pomóc. Wybraliśmy z moimi Synami Fundację Wcześniak Rodzice - Rodzicom.

Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Jak mi się uda zrealizować cel, to znajdę kolejny półmaraton albo coś podobnego :-)
Piotr has already collected :
2 025
Race kit
My target : 2 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »