Page views: 3777

Visitors: 2812

5-ty raz pobiegnę dla Rak'n'roll Możecie mnie wesprzeć w tej akcji!

Drodzy! pora wrócić do startów #biegamdobrze. Zbiórka, którą zacząłem w 2020r. jest nadal aktywna. Jest już pokaźna sumka, ale niezmiennie liczę na Was. Tym bardziej, że przez rok pauzowaliśmy :) Trzymajcie kciuki za treningi, bo mocno wypadłem z formy. Niemniej #biegamdobrze dla rak'n'roll zawsze mobilizuje mnie do działania. Biegniemy razem do celu? Wy możecie się przyłączyć bez ruszania się z fotela. Wystarczy dorzucić symboliczną kwotę :)

My challenge

Wiem, że czas pandemii był trudny dla portfeli wielu z nas. Tu ma jednak znaczenie efekt skali. Nie wstydźcie się wpłacać nawet symbolicznych kwot. Jeżeli uzbieram 2 tys. na mojej koszulce startowej znajdzie się imię każdego wpłacającego :)
Mariusz has already collected :
2 738
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »