Page views: 1345

Visitors: 1234

Karolina biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy - Dzieciom i Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
W tym roku zamierzam sięgnąć po Koronę Półmaratonów. Jednym z biegów, w którym chciałabym wziąć udział jest 15 Półmaraton Warszawski. Nie jest to jednak "tylko" kolejny bieg, który ma mnie przybliżyć do celu, który założyłam sobie w tym roku, ale również jest kolejnym sposobem, bym mogła pomóc innym - dzieciom i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Temat pomagania dzieciom jest mi bliski, również ze względu na fakt, że jestem wolontariuszką innej Fundacji, w której pomagamy dzieciom chorym na choroby bezpośrednio zagrażające ich życiu. Uważam, że działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę są ważne i niestety konieczne. Piszę niestety, ponieważ w dalszym ciągu dochodzi do krzywdzenia najmłodszych i bezbronnych.

Piszę o tym wszystkim, bo żeby pomóc innym, sama potrzebuję pomocy! Żeby wziąć udział w półmaratonie, mogłam po prostu zapłacić za pakiet startowy. A ja chciałabym Was prosić, żebyście wsparli Fundację i dokonali wpłaty na jej rzecz klikając obok :-) Jeżeli zgromadzę na swoim koncie co najmniej 350 zł otrzymam numer startowy. Wesprzecie nie tylko wybraną przeze mnie Fundację, ale także mnie i moje plany. Uwierzcie, że informacja o wpłacie umili mi każdy trening i spowoduje, że będę miała jeszcze więcej zapału, bo ktoś postanowił pomóc i wpłacić swój ciężko zarobiony pieniądz właśnie na moją zbiórkę.
Będę Wam wdzięczna, ja biorę na siebie tę "gorszą" część roboty i pobiegnę 21 097 km w Warszawie 23 maja 2020 r. :-)
Karolina has already collected :
545
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »