Page views: 3774

Visitors: 3301

Biegowy Wariat biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Biegam dobrze” to hasło fundacji „Maraton Warszawski”, a ja chcę przebiec 38 PZU MARATON WARSZAWSKI dla fundacji Rak&Roll.
W zeszłym roku u mojej drugiej połowy wykryto nowotwór złośliwy tarczycy.
Wtedy człowiekowi zaczyna się walić świat, który tak solidnie budował. Chodź wiadomo, że rak to nie zawsze wyrok śmierci i można z nim wygrać dalsze życie, to trzeba podjąć walkę, walkę o marzenia i o swoje życie. Potrzebna wtedy jest szybka diagnoza i działanie. Tu nie ma czasu, tu trzeba działać.
Nam się udało i to nasz sukces. Dlatego chciałbym was namówić na wspólne wsparcie fundacji Rak&Roll.
Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem.
Możemy wesprzeć ten cel charytatywny razem i pomóc tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Dla nas biegaczy maraton to dystans walki z samym sobą, to walka o swoje marzenia, a dla ludzi, którzy walczą z rakiem to walka o być albo nie być. Nie potrzebna jest wielka kwota wpłaty, ważne są chęci. Ważne jest to, że możemy ich wspierać a oni potrzebują naszego wsparcia. Pieniądze raz są raz ich nie ma, ale znajomi, koledzy, przyjaciele, którzy wspierają w najcięższych chwilach to jest dar, który mogą od nas dostać.
Dzięki wam powstanie koszulka Biegowy Wariat z imionami i nazwiskami wszystkich darczyńców, którzy wesprą mój start a ja pobiegnę (razem z wami) w niej w maratonie.
Pokażmy im że są dla nas ważni i przebiegnijmy razem 38 PZU MARATON WARSZAWSKI.
Artur has already collected :
650
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »